Ankieta - Ocena funkcjonalności i przydatności strony WWW i wyszukiwarki PRIMO

27 10.2017

Ankieta - Ocena funkcjonalności i przydatności strony WWW i wyszukiwarki PRIMO

Mając na celu zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług, Biblioteka Politechniki Białostockiej pragnie poznać Państwa opinie na temat strony WWW (biblioteka.pb.edu.pl) oraz wyszukiwarki naukowej PRIMO. W związku z tym uruchomiliśmy dla Państwa ankietę Ocena funkcjonalności i przydatności strony WWW i wyszukiwarki PRIMO.

Serdecznie zachęcamy do jej wypełnienia. Udział w badaniach jest możliwy do 31 grudnia 2017 r.

Państwa opinie są bardzo istotne i będą miały wpływ na funkcjonowanie naszej biblioteki. Prosimy o podzielenie się spostrzeżeniami w anonimowym badaniu.