Bankowość * Finanse * Samorząd - Wiedza on-line

Opis
Politechnika Białostocka bierze udział w ogólnopolskim programie "Bankowość * Finanse * Samorząd - Wiedza on-line", organizowanym przez Związek Banków Polskich i Wydawnictwo Centrum Prawa Bankowego i Informacji. Program zapewnia studentom oraz nauczycielom akademickim bezpłatny dostęp do elektronicznych wersji czasopism o tematyce: bankowość, finanse, administracja samorządowa (wydania bieżące oraz wieloletnie archiwum):
  • "Miesięcznik Finansowy BANK",
  • "Nowoczesny Bank Spółdzielczy",
  • "Europejski Doradca Samorządowy",
  • "Finansowanie Nieruchomości",
  • "Kurier Finansowy".
Program jest niepowtarzalną okazją połączenia edukacji z praktyką i dotarcia do wiedzy wybitnych specjalistów, analityków, przedstawicieli biznesu, nauki i polityki gospodarczej. W pismach znajdują się informacje z pierwszej ręki, obszerne komentarze dotyczące bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie, wywiady poświęcone kluczowym, współczesnym problemom i wiele innych specjalistycznych materiałów. Pracę z tekstem ułatwia możliwość archiwizowania, wyszukiwania, zaznaczania, robienia notatek oraz drukowania wybranych fragmentów.
Rodzaj zawartości:
Dostawca bazy: