Baza EMIS dostępna z domu naszych czytelników

31 03.2020

Miło jest nam poinformować, że od 31 marca 2020 r. na czas tzw. "kwarantanny narodowej" baza Emerging Markets Information Service (EMIS) jest dostępna dla wszystkich naszych czytelników bez względu na miejsce użytkowania. Oznacza to, że wszystkie osoby posiadające konto w Bibliotece PB będą mogły korzystać z bazy EMIS za pośrednictwem strony bazy.pb.edu.pl. Prosimy tylko pamiętać, by po zakończonej sesji wylogować się z serwisu EMIS (nadal jest ograniczenie co do ilości jednoczesnych sesji).

​Emerging Markets Information Service (EMIS) to serwis internetowy zawierający informacje o spółkach i sektorach gospodarki, a także wiadomości ze źródeł własnych i zewnętrznych, raporty analityczne i statystyki, które ułatwiają profesjonalistom podejmowanie decyzji. EMIS gromadzi informacje o ponad 100 rynkach wschodzących na całym świecie, zawiera ponad 1,6 mln profili firm prywatnych i publicznych, a także ponad 20.000 pulikacji lokalnych i międzynarodowych. Umożliwia dostęp do informacji w prosty i przystępny sposób.

Biblioteka oferuje dostęp do modułu dotyczącego Polski.