Wybór języka strony

Cykliczne konsultacje na platformie Microsoft Teams

23 02.2021
Baner z napisem konsultacje online, w tle filiżanka kawy stojąca obok laptopa

Od 1 marca 2021 r. serdecznie zapraszamy Pracowników naukowych i doktorantów Politechniki Białostockiej na spotkania dotyczące Bazy Wiedzy PB, zaś wszystkich Użytkowników Biblioteki Politechniki Białostockiej na konsultacje dotyczące metod i technik gromadzenia literatury do różnego rodzaju prac.

Od 1 marca 2021 r. serdecznie zapraszamy:

• Pracowników naukowych i doktorantów Politechniki Białostockiej na spotkania dotyczące Bazy Wiedzy PB.
    W planie między innymi: omówienie funkcjonalności w profilu autora, zatwierdzanie dyscyplin w publikacjach naukowych, generowanie indywidulanych raportów.
    Konsultacje odbywać się będą we wtorki i czwartki w godz. 14.00-15.00link do spotkania.
  • Wszystkich Użytkowników Biblioteki Politechniki Białostockiej na konsultacje dotyczące metod i technik gromadzenia literatury do różnego rodzaju prac.
    Spotkania odbywać się będą w godz. 12.00-13.00 w:
    • poniedziałki (prowadzone przez pracownika Biblioteki Wydziału Architektury) – link do spotkania,
    • środy (prowadzone przez pracownika Biblioteki Wydziału Inżynierii Zarządzania) – link do spotkania,
    • piątki (prowadzone przez pracownika Biblioteki Głównej) – link do spotkania.