Dostęp testowy do bazy DUKE – Project Euclid

1 10.2019
Z przyjemnością informujemy, że Politechnika Białostocka otrzymała testowy dostęp do bazy DUKE - Project Euclid.. Dostęp do serwisów jest możliwy ze strony www.bazy.pb.edu.pl do 9 listopada 2019 r. Zapraszamy do testowania baz.

Z przyjemnością informujemy, że Politechnika Białostocka otrzymała dostęp testowy do bazy DUKE - Project Euclid.

Platforma Euclid Prime oferuje dostęp do recenzowanych czasopism naukowych i zasobów z matematyki teoretycznej i stosowanej oraz dziedzin pokrewnych (statystyka, logika, fizyka matematyczna). Dostęp obejmuje m.in. renomowane czasopismo Duke Mathematical Journal od 1935 r.

Dostęp do serwisów jest możliwy ze strony bazy.pb.edu.pl do 9 listopada 2019 r.

Pracowników i studentów zainteresowanych dostępem do elektronicznych baz danych, którzy do tej pory nie dokonali rejestracji konta bibliotecznego prosimy o zgłaszanie się do Wypożyczalni Biblioteki PB w godzinach pracy lub do najbliższej placówki bibliotecznej.

Więcej informacji odnośnie udostępniania e-zasobów na stronie: biblioteka.pb.edu.pl/pl/zasoby-elektroniczne-regulamin.

Zapraszamy do testowania bazy.