Dostęp testowy do bazy wydawnictwa De Gruyter

1 10.2018

Z przyjemnością informujemy, że Politechnika Białostocka otrzymała dostęp testowy do czterech baz wydawnictwa De Gruyter:

• Spark​ - zawiera książki z serii De Gruyter STEM w dziedzinie fizyki, inżynierii materiałowej, chemii i chemii przemysłowej.
  • Energy Online - oferuje obszerny zakres tematów dotyczących energii, związanych z nauką, architekturą, ekonomią i polityką.
  • Nano Online - pozwala na łatwy dostęp do wyników badań naukowych ze wszystkich dziedzin aktywnych w tym zakresie - włączając w to fizykę, chemię i inżynierię materiałową, a także inżynierię i medycynę.
  • Physic Online​ - zapewnia szczegółowe wykłady z całego programu nauczania fizyki, od elementarnych fundamentów po dalsze specjalistyczne dziedziny.

Dostęp do serwisów jest możliwy ze strony bazy.pb.edu.pl do 31 grudnia 2018 r.

Pracowników zainteresowanych dostępem do elektronicznych baz danych, którzy do tej pory nie dokonali rejestracji prosimy o zgłaszanie się do Wypożyczalni Biblioteki PB w godzinach pracy lub do najbliższej placówki bibliotecznej.

Formularz rejestracyjny można pobrać ze strony biblioteka.pb.edu.pl/pl/zasoby-elektroniczne-regulamin.

Zapraszamy do testowania baz.