Dostęp testowy do czasopism De Gruyter oraz bazy Buildings Types

17 03.2020

Zapraszamy do testowania kolejnych dwóch baz:

• De Gruyter - Journals/Yearbooks - wielodziedzinowa kolekcja czasopism elektronicznych wydawnictwa De Gruyter. Zawiera ok. 450 czasopism: 351 na podstawie subskrypcji (pełna lista czasopism poniżej), 107 otwarty dostęp. Wydawca szczyci się dużym współczynnikiem wpływu - 111 czasopism De Gruyter otrzymało współczynnik wpływu na 2018 r.
  • Buildings Types Online - baza danych wydawnictwa Birkhäuser składa się z ponad 1.200 studiów przypadków i ponad 160 artykułów na temat konkretnych aspektów projektu budowlanego. W sumie, zawiera ok. 2.500 zdjęć budynków i 6.000 rysunków architektonicznych wysokiej jakości.

Dostęp do serwisów jest możliwy ze strony bazy.pb.edu.pl do 31 maja 2020 r.

Pracowników i studentów zainteresowanych dostępem do elektronicznych baz danych, którzy do tej pory nie dokonali rejestracji konta bibliotecznego prosimy o zgłaszanie się do Wypożyczalni Biblioteki PB w godzinach pracy lub do najbliższej placówki bibliotecznej.

Więcej informacji odnośnie udostępniania e-zasobów na stronie: biblioteka.pb.edu.pl/pl/zasoby-elektroniczne-regulamin.

Zapraszamy do testowania baz.