Dostęp testowy do przeglądarki e-czasopism BrowZine

24 04.2018

Z przyjemnością informujemy, że Politechnika Białostocka otrzymała dostęp testowy do przeglądarki e-czasopism BrowZine. Z aplikacji będzie można korzystać do 14 czerwca 2018 r.

BrowZine umożliwia szybkie i wygodne korzystanie z bogatej oferty czasopism elektronicznych dostępnej dla czytelników, którzy mają aktywne konto zdalnego dostępu do licencjonowanych baz danych. Aplikacja w przeglądarce internetowej dostępna jest pod adresem: browzine.com/libraries/1602.

Warto również skorzystać z mobilnych wersji BrowZine (do pobrania w systemach Android, iOS w sklepach Apple App Store, Google Play Store). Aplikacja wyróżnia się intuicyjnością i bardzo estetycznym wykonaniem. Podczas pierwszego uruchomienia należy wybrać nazwę instytucji: Politechnika Białostocka i potwierdzić konto czytelnika.

Zachęcamy do założenia swojego konta (wcześniejsza rejestracja) i korzystania z opcji dodatkowych "My bookshelf" oraz "My articles".

Pracowników PB oraz czytelników biblioteki zainteresowanych dostępem do elektronicznych baz danych, którzy do tej pory nie dokonali rejestracji prosimy o zgłaszanie się do Wypożyczalni Biblioteki PB w godzinach pracy lub do najbliższej placówki bibliotecznej.
Formularz rejestracyjny można pobrać tutaj.

Zapraszamy do korzystania!