Dostęp testowy do SPIE Digital Library

7 01.2019
Dostęp testowy do SPIE Digital Library

Z przyjemnością informujemy, że Politechnika Białostocka otrzymała dostęp testowy do biblioteki cyfrowej SPIE.
SPIE Digital Library jest obszernym źródłem informacji z dziedziny optyki i fotoniki, oferującym dostęp artykułów oraz publikacji konferencyjnych od roku 1962. Corocznie do bazy dodawanych jest ponad 18.000 artykułów i publikacji pokonferencyjnych.

Test obejmuje dostęp do największej na świecie kolekcji badań stosowanych w optyce i fotonice:

• ponad 460.000 dokumentów postępowania z konferencji SPIE,
  • ponad 14.000 prezentacji nagrań wideo z badań prezentowanych na konferencjach SPIE,
  • ponad 32.000 czasopism z 10 czasopism SPIE,
  • ponad 350 książek elektronicznych.

Dostęp do serwisów jest możliwy ze strony bazy.pb.edu.pl do 16 lutego 2019 r.

Pracowników zainteresowanych dostępem do elektronicznych baz danych, którzy do tej pory nie dokonali rejestracji prosimy o zgłaszanie się do Wypożyczalni Biblioteki PB w godzinach pracy lub do najbliższej placówki bibliotecznej.

Formularz rejestracyjny można pobrać ze strony biblioteka.pb.edu.pl/pl/zasoby-elektroniczne-regulamin.

Zapraszamy do testowania bazy.