Dostęp testowy do zasobów Bloomsbury Digital Resources

30 03.2020

Zapraszamy do testowania wybranych zasobów Bloomsbury Digital Resources:

• Applied Visual Arts - obejmuje kolekcję bogato ilustrowanych książek wypełnionych praktycznymi narzędziami, wskazówkami i inspiracją dla studentów podczas praktycznych kursów sztuk wizualnych. Obejmuje szeroki zakres dziedzin, w tym projektowanie i ilustrację, modę i tekstylia, architekturę i wnętrza, film i media, marketing i reklamę oraz fotografię.
  • Architecture Library - wiodące źródło informacji do badań architektury, urbanistyki i projektowania wnętrz. Oferuje dostęp do starannie dobranej kolekcji w pełni przeszukiwalnych treści tekstowych i graficznych obejmującej okres od roku 1500 p.n.e. do czasów współczesnych.
  • Collections - zapewnia dostęp cyfrowy do ponad 6000 e-booków z zakresu nauk społecznych i humanistycznych.
  • Cultural History - składa się z wyselekcjonowanych i zilustrowanych prac referencyjnych oraz obszernych e-booków i kolekcji obrazów. Prezentuje niezbędne treści w ramach jednej, w pełni przeszukiwalnej platformy.
  • Design Library - obejmuje szybko rosnącą gamę treści i obrazów pełnotekstowych, wsparta specjalnie opracowaną taksonomią, jest nieocenionym źródłem informacji dla studentów, naukowców i badaczy sztuk wizualnych i projektowania.
  • Popular Music - zapewnia naukowe omówienie współczesnej muzyki popularnej na całym świecie, od połowy XX wieku po dzień dzisiejszy.

Dostęp do serwisów jest możliwy ze strony bazy.pb.edu.pl do 31 maja 2020 r.

Więcej informacji odnośnie udostępniania e-zasobów na stronie: biblioteka.pb.edu.pl/pl/zasoby-elektroniczne-regulamin.

Zapraszamy do testowania.