Nowości Ibuk Libra w 2019

15 01.2019
W roku 2019 Biblioteka PB oferuje bezpłatny dostęp do 1.209 tytułów w IBUK Libra (235 publikacji wykupionych oraz 974 darmowych). Zachęcamy do zapoznania się z listą tytułów. Dodatkowo czytelnia on-line udostępnia raz w miesiącu prezent w postaci książki miesiąca.

Serwis IBUK Libra, należący do Wydawnictwa Naukowego PWN, udostępnia publikacje w wersji elektronicznej oraz inne zasoby edukacyjne z portfolio Grupy PWN. Platforma umożliwia nie tylko czytanie książek, lecz także zaawansowaną pracę z tekstem.

Dzięki dostępowi online czytelnicy mogą korzystać z obu serwisów przez całą dobę z dowolnego miejsca za pomocą komputera, laptopa, tabletu czy smartfona. Nie wymagane jest instalowanie specjalnego oprogramowania. Katalogi dostępne są w każdej przeglądarce internetowej.

Pracowników i studentów PB zainteresowanych dostępem do elektronicznych zasobów, którzy do tej pory nie dokonali rejestracji prosimy o zgłaszanie się do Wypożyczalni Biblioteki PB w godzinach pracy lub do najbliższej placówki bibliotecznej. Formularz rejestracyjny można pobrać tutaj.