Przerwa w działaniu systemów i usług informatycznych

19 12.2016
Uprzejmie informujemy, że w związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi od  22 grudnia 2016 r. godz. 6.30 do 23 grudnia godz. 8.00 nastąpi przerwa w działaniu wszystkich systemów i usług informatycznych Biblioteki PB.

Uprzejmie informujemy, że w związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi od  22 grudnia 2016 r. godz. 6:30 do 23 grudnia godz. 9:00 nastąpi przerwa w działaniu wszystkich systemów i usług informatycznych Biblioteki PB.

Niemożliwe będzie:

• przeglądanie zawartości katalogu i dokonywanie transakcji (wypożyczeń/zwrotów) na koncie czytelnika (katalog.pb.edu.pl),
  • przeglądanie zawartości strony biblioteka.pb.edu.pl,
  • zamawianie pokoi pracy,
  • przeglądanie e-zasobów,
  • korzystanie z wrzutni i self-checków.

W związku z pracami Biblioteka Główna (budynek CNK) dnia 22 grudnia 2016 r. będzie NIECZYNNA.

Z księgozbioru znajdującego się  w bibliotekach specjalistycznych będzie można korzystać tylko na miejscu, nie będzie można wypożyczać książek na zewnątrz.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.