RUSZ GŁOWĄ, zagraj w grę planszową!

25 04.2019

Z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek zapraszamy Was do wspólnej zabawy przy grach planszowych. Spotykamy się 8 maja w budynku CNK na 2 piętrze w godzinach od 11:00 do 15:00. Strefa gier to korytarz z kanapami, stolikami i fotelami. Przyjdźcie sami lub ze znajomymi. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dysponujemy grami planszowymi i karcianymi dla dwóch i większej liczby osób. Są to gry, w których rozgrywka może trwać 15 min., godzinę lub dłużej. Dostępne będą gry na rozgrzewkę oraz takie, w których ważna jest strategia.

Chcesz przyjść z własną grą, bo w domu nie masz z kim grać? Przyjdź - zagramy razem.

Masz okienko pomiędzy zajęciami? Czekamy na Ciebie.

Spotkanie może okazać się dobrym początkiem cyklicznych spotkań przy planszówkach na zielonych kanapach. Porozmawiamy o Waszych oczekiwaniach i następnym razem, być może, zobaczymy się w terminie bardziej dla Was dogodnym.

Zapraszamy do śledzenia wydarzenia na naszym Facebooku.