UWAGA studenci I roku!

26 09.2017
Od 26 września do końca listopada 2017 r. Biblioteka Politechniki Białostockiej zaprasza na obowiązkowe szkolenia biblioteczne dla studentów rozpoczynających studia na naszej Uczelni. Informacje o terminach szkoleń znajdują się na stronach wydziałów przy rozkładach zajęć.

Od 26 września do końca listopada 2017 r. Biblioteka Politechniki Białostockiej zaprasza na obowiązkowe szkolenia biblioteczne dla studentów rozpoczynających studia na naszej Uczelni. Informacje o terminach szkoleń znajdują się na stronach wydziałów przy rozkładach zajęć. Szkolenie odbywa się w Bibliotece PB (budynek Centrum Nowoczesnego Kształcenia, ul. Zwierzyniecka 16). Zbiórka grupy przy Informatorium (poziom 0).

Szkolenie stacjonarne uzupełnia kurs e-learningowy dostępny na Portalu edukacyjnym PB kończący się testem (link do kursu oraz instrukcja logowania na portal edukacyjny). Student musi przystąpić do e-kursu w terminie do 2 tygodni po odbyciu szkolenia stacjonarnego. Obecność na zajęciach, pozytywnie zaliczony e-kurs i rozwiązany test decyduje o zaliczeniu przedmiotu przez bibliotekarza.

ZAPISY STUDENTÓW DO BIBLIOTEKI

Zapisy odbywają się w Wypożyczalni Ogólnej (parter budynku CNK) i bibliotekach specjalistycznych  w godzinach otwarcia Biblioteki. Osoby zgłaszające się do zapisu powinny posiadać aktualną legitymację, która jednocześnie jest kartą biblioteczną.