UWAGA studenci I roku!

28 09.2018
Od 1 października do końca listopada 2018 r. Biblioteka Politechniki Białostockiej zaprasza na obowiązkowe szkolenia biblioteczne dla studentów rozpoczynających studia na naszej Uczelni. Informacje o terminach szkoleń znajdują się na stronach wydziałów przy rozkładach zajęć.

Od 1 października do końca listopada 2018 r. Biblioteka Politechniki Białostockiej zaprasza na obowiązkowe szkolenia biblioteczne dla studentów rozpoczynających studia na naszej Uczelni. Informacje o terminach szkoleń znajdują się na stronach wydziałów przy rozkładach zajęć. Szkolenie odbywa się w Bibliotece PB (budynek Centrum Nowoczesnego Kształcenia, ul. Zwierzyniecka 16). Zbiórka grupy przy Informatorium (poziom 0).

Szkolenie stacjonarne uzupełnia kurs e-learningowy dostępny na Portalu edukacyjnym PB kończący się testem (link do kursu oraz instrukcja logowania na portal edukacyjny). Student musi przystąpić do e-kursu w terminie do 2 tygodni po odbyciu szkolenia stacjonarnego. Obecność na zajęciach, pozytywnie zaliczony e-kurs i rozwiązany test decyduje o zaliczeniu przedmiotu przez bibliotekarza.

ZAPISY STUDENTÓW DO BIBLIOTEKI

Zapisy odbywają się w Wypożyczalni Ogólnej (parter budynku CNK) i bibliotekach specjalistycznych  w godzinach otwarcia Biblioteki. Osoby zgłaszające się do zapisu powinny posiadać aktualną legitymację, która jednocześnie jest kartą biblioteczną.

Studentów, którzy odbyli szkolenie zachęcamy do wypełnienia anonimowej ankiety dostępnej tutaj.