UWAGA studenci I roku!

1 10.2019
Od 7 października do końca listopada 2019 r. Biblioteka Politechniki Białostockiej zaprasza na obowiązkowe szkolenia biblioteczne dla studentów rozpoczynających studia na naszej Uczelni. Informacje o terminach szkoleń znajdują się na stronach wydziałów przy rozkładach zajęć. Szkolenie odbywa się w Bibliotece PB (budynek Centrum Nowoczesnego Kształcenia, ul. Zwierzyniecka 16).

Szkolenia biblioteczne dla studentów pierwszego roku

Od 7 października do końca listopada 2019 r. Biblioteka Politechniki Białostockiej zaprasza na obowiązkowe szkolenia biblioteczne dla studentów rozpoczynających studia na naszej Uczelni. Informacje o terminach szkoleń znajdują się na stronach wydziałów przy rozkładach zajęć. Szkolenie odbywa się w Bibliotece PB (budynek Centrum Nowoczesnego Kształcenia, ul. Zwierzyniecka 16). Zbiórka grupy przy Informatorium (poziom 0).

ZAPISY STUDENTÓW DO BIBLIOTEKI

Zapisy odbywają się w Wypożyczalni Ogólnej (parter budynku CNK) i bibliotekach specjalistycznych w godzinach otwarcia Biblioteki. Osoby zgłaszające się do zapisu powinny posiadać aktualną legitymację, która jednocześnie jest kartą biblioteczną.

Studentów, którzy odbyli szkolenie zachęcamy do wypełnienia anonimowej ankiety dostępnej tutaj.