UWAGA! Zmiany w funkcjonowaniu Biblioteki PB

11 05.2020

Od 12 maja zostaje przywrócona możliwość zamawiania i wypożyczania książek w Bibliotece PB.

Biblioteka Główna - wypożyczenia książek:

• wypożyczalnia pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00,
  • zamawianie książek odbywa się wyłącznie przez system biblioteczny,
  • odbiór zamówionych książek będzie możliwy wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu terminu mailowo (bg.udostepnianie[at]pb.edu.pl) lub  telefonicznie (85 746 9323).

Biblioteka Główna - zwroty książek:

• będą przyjmowane wyłącznie za pomocą wrzutni,
  • książki ze zwrotów będą dostępne ponownie do wypożyczenia po 4-dniowej kwarantannie.

Biblioteki wydziałowe:

• BWA i BWIZ - wypożyczenia (po uprzednim zamówieniu drogą mailową) oraz zwroty książek - poniedziałek-piątek w godz. 10:00-14:00,
  • BINL - zwroty i wypożyczenia możliwe po uprzednim kontakcie mailowym (biblioteka.inl[at]pb.edu.pl) lub telefonicznym (85 682 9502) - poniedziałek-piątek w godz. 10:00-14:00.

Wszystkie czytelnie:

• w dalszym ciągu pozostają zamknięte dla użytkowników,
  • książki jednoegzemplarzowe (oznaczone czerwonym paskiem) i czasopisma nie będą wypożyczane lecz jak dotychczas skanowane.