Wybór języka strony

  • Switch to English
  • Przełącz na polski

Jesteś tutaj

Wiley Online Library

Opis

Baza Wiley Online Library zawiera artykuły czasopism i tysiące e-książek (w tym encyklopedie) w prawie wszystkich tematach. Do materiałów niesubskrybowanych, można wyświetlić jedynie spis treści i streszczenia rozdziałów, ale nie pełny tekst. Tematyka bazy obejmuje: Biznes, Finanse i Zarządzanie, Chemię, Informatykę, Naukę o Ziemi, Edukację, Inżynierię, Prawo, Nauki medyczne, Matematykę i Statystykę, Fizykę, Psychologię, Media i Nauki humanistyczne.

Licencja krajowa obejmuje zbiór czasopism "Full Collection". Dostępna kolekcja zawiera 1348 tytułów z nauk ścisłych, humanistycznych i społecznych wraz z archiwami od 1997 roku. W ramach licencji krajowej nie są dostępne czasopisma spoza kolekcji Full (ok. 170 czasopism udostępnianych na platformie Wiley na rzecz różnych towarzystw naukowych, w tym od roku 2013 czasopisma American Geophysical Union, patrz dodatkowy arkusz "Titles out of collection" dołączony do katalogu Full Collection).

W maju 2016 licencja krajowa Wiley została rozszerzona o 2450 książek elektronicznych wydanych w latach 2009 i 2015, patrz katalog.

Polecamy: Materiały instruktażowe w języku angielskim na stronie wydawcy.

Zakres dat: 
1997-.
Rodzaj zawartości: 
Dostawca bazy: 
Wiley Online Library
Materiały dodatkowe: