Wsparcie pracy zdalnej dla wykładowców i studentów

24 03.2020

W obliczu wyzwań przed którymi aktualnie wszyscy stoimy nasi partnerzy w dostępie online do różnego rodzaju zasobów, przygotowali kilka ciekawych propozycji:

Seria webinariów od EBSCO

Przyłącz się do EBSCO, by wspólnie dyskutować o pomysłach na wsparcie Twojego wydziału, studentów i badaczy, gdy przechodzą na pracę zdalną. Stworzyliśmy listę seminariów internetowych, które dostarczą Ci wskazówek i posłużą jako forum do dyskusji podczas wspólnego poruszania się w tych nowych czasach.  Przez najbliższych klika tygodnia zapraszamy we wtorki i czwartki, trzy razy dziennie, począwszy od 24 marca.

Zobacz i zarejestruj się.

Jako wyłączny przedstawiciel IEEE w Polsce, zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w szkoleniach online organizowanych przez IEEE. Proponujemy dwie sesje dotyczące korzystania z platformy IEEE Xplore w terminach 25 oraz 27 marca. Więcej informacji tutaj.

​TEMAT: Tips and Tricks on IEEE Xplore Digital Library - Webinar for Poland | prowadząca: Eszter Lukacs

​Wsparcie w nauczaniu online - Cambridge University Press

Drugi semestr nauki przywitał nas niezwykłymi okolicznościami. To wyzwanie dla wszystkich: nauczycieli, uczniów oraz rodziców.

Chcielibyśmy wesprzeć Cię w tym niełatwym czasie. Właśnie dlatego stworzyliśmy serię postów na naszym blogu World of Better Learning z poradami ekspertów na temat prowadzenia zajęć online. Regularnie dodajemy tam nowe materiały.

Po raz pierwszy udostępniamy nieodpłatnie i w całości także jeden z naszych tytułów - Exam Booster. To zbiór testów i porad przygotowujących do egzaminów Cambridge English Qualifications.

Dajemy Ci również możliwość obejrzenia nagrań Cambridge Day Online, który odbył się 13 marca. Linki do webinariów znajdziesz na końcu biuletynu. Przejdź do blogu.

Pełna treść informacji.