De Gruyter Building Types Online – dostęp testowy | 14.10 – 13.11.2024

14 października, 2024

De Gruyter to renomowane wydawnictwo akademickie, które oferuje szeroki wybór ebooków z różnych dziedzin. Możesz znaleźć tam książki z zakresu nauk humanistycznych, społecznych, przyrodniczych oraz technicznych. Ich kolekcja obejmuje zarówno tytuły popularne, jak i te bardziej specjalistyczne, dostosowane do potrzeb studentów, nauczycieli akademickich i profesjonalistów.

Baza danych Building Types Online jest źródłem do nauki i praktyki projektowania architektonicznego. Opiera się na wysokiej międzynarodowej pozycji Birkhäuser w profesjonalnych książkach o architekturze, na wiedzy autorów i redaktorów, którzy są wiodącymi ekspertami w swoich dziedzinach, a także na jakości technicznej ilustracji. Baza danych oferuje ekskluzywny i niezrównany, wysoce elastyczny i szczegółowy dostęp do wyszukiwania i przeglądania treści programu Birkhäuser na temat typów budynków. Cała treść została napisana i wybrana przez międzynarodowo uznanych autorów zajmujących się projektowaniem architektonicznym.

Link do prezentacji bazy w języku polskim: https://www.jaceklewinson.com/files/Videos/DeGruyter_BuildingTypesOnline_PL.mp4

Uwaga: bezpośredni dostęp do bazy możliwy jest tylko w ramach sieci adresów IP instytucji.
Z komputerów domowych i urządzeń mobilnych dostęp umożliwia platforma E-zasoby Biblioteki PB.

Usługa aktywna w okresie 14.10.2024 r. – 13.11.2024 r.

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem udostępniania zasobów elektronicznych.