Zaproponuj zakup

Szanowni Państwo,

jeśli przeszukując katalog biblioteki nie natrafiliście na poszukiwany przez siebie tytuł, a Państwa zdaniem powinien on znaleźć się w księgozbiorze Biblioteki Politechniki Białostockiej, prosimy o wypełnienie poniższego formularza lub wysłanie wiadomości pocztą elektroniczną na adres: bg.gromadzenie [at] pb.edu.pl.

Zgłoszenie powinno zawierać możliwie pełne dane proponowanej książki.

Pola oznaczone (*) są wymagane.

  Książka *

  Dane o książce: *

  Osoba zgłaszająca *

  E-mail *

  Dane o publikacjach, którymi są Państwo zainteresowani, należy przesłać do wyceny do Oddziału Gromadzenia Zbiorów (bg.gromadzenie [at] pb.edu.pl). Po otrzymaniu wyceny literatury przesyłamy Państwu informację z szacunkowym kosztem zamówienia. Na podstawie wyceny będzie można wypełnić wniosek o zakup (DOC, 17.4 KB)

  Po wpłynięciu do OGZ wniosku, zatwierdzonego przez władze Uczelni, zaczynamy realizację zamówienia. Realizacja wniosku o zakup na literaturę obcą trwa średnio od 4 do 8 tygodni, w przypadku książek polskich jest ona szybsza. Po otrzymaniu faktur i książek kontaktujemy się z wnioskodawcą/kierownikiem pracy w celu złożenia podpisu na fakturze.

  Zakupiona książka zostanie wprowadzona do zbiorów Biblioteki PB i będzie udostępniona na warunkach określonych Regulaminem udostępniania.

  Informacje szczegółowe udzielane są w godz. 7.30-15.30

  Oddział Gromadzenia Zbiorów: